okr. Hodonín
Publikované pred 6 rokov

Ponuka práce: Operátor výroby Cukroviniek

Miesto výkonu práce: Okres Hodonín

Práca na dlohodobé obdobie.
Možnosť pracovať nadčasové hodiny.
Ubytovanie hradené agentúrou.

Pracovná pozícia:

  • Výrobný operátor

Náplň práce
Obsluha strojového zariadenia
Práca na varnách (príprava suroviny na výrobu)
Nastavovanie strojov (výrobných liniek) podľa výr. špecifikácií
Dodržiavanie výkonnostných a kvalitatívnych noriem
Správne vyplňovanie výrobnej dokumentácie
Pravidelné kontroly hotových výrobkov podľa skúšobného plánu, vizuálnych pomôcok a inštrukcií
Dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny

  • Mechanik prevádzkovej údržby / nastavovač strojov

Náplň práce
Zabezpečovanie opráv zariadení, odstraňovanie vzniknutých závad a znižovanie prestojov
Zodpovednosť za prevádzkuschopnosť strojového zariadenia vrátane včasného objednania náhradných dielov
Nastavovanie strojov podľa výrobných špecifikácií
Zabezpečuje opravy strojového vybavenia
Správne vypĺňanie dokumentácia (prevádzkový karta nástroje a plán údržby)
Výroba a renovácie potrebných náhradných dielov

Požadujeme:
zručnosť
spoľahlivosť
zodpovednosť
flexibilita a dôslednosť
ústny vstupný pohovor
výhodou prax na požadovanej pracovnej pozícii – možnosť zaškolenia

Ponúkame:
zaujímavé a motivujúce platobné ohodnotenie
garantovaný platobný termín výplaty, možnosť zálohovej platby
nástup a pohovor je priebežný - možnosť dohodnúť si výhodný termín
možnosť pracovať nadčasové hodiny
práca na dlhodobé obdobie

Ubytovanie
zabezpečené a hradené ubytovanie

Doprava
zabezpečená doprava zo Slovenska a späť v prípade dohody

Stručná charakteristika
Spoločnosť je jedným z najväčších producentov cukroviniek v Českej republike. Vyrábajú sa tu obľúbené želé cukríky a sladkosti, ktoré sa vyvážajú do celého sveta.

Vlastnosti pracovnej ponuky

Kategória pracovnej ponukyVýroba a iné

Povedzte nám o sebe viac. Vyplnením polí nižšie, nám umožníte identifikovať Vašu žiadosť a spätne Vás kontaktovať.

Je potrebná platná e-mailová adresa.

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Tryton Agency s.r.o. uvedených v životopise, sprievodnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti prostredníctvom internetovej stránky www.trytonagency.sk v rámci počítačovej siete internet, za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplinutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.